Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Karpie

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Karpie

Karpie,dolnośląskie

387 000 zł2 122 m² 182,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie W sprawie przetargu Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karpie

Karpie,dolnośląskie

175 000 zł120 m² 1 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 100 m (120 m po podłodze), położony w miejscowości Karpie, w spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem do Przemkowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Karpie

Karpie,dolnośląskie

400 000 zł2 122 m² 188,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Karpie

Karpie,dolnośląskie

400 000 zł2 122 m² 188,49 zł/m²

 

 

 

Karpie,dolnośląskie

400 000 zł2 122 m² 188,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr III/2025 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Karpie

Karpie,dolnośląskie

490 000 zł2 122 m² 230,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2025 na sprzedaż praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Karpie

Karpie,dolnośląskie

570 000 zł2 122 m² 268,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pko bank polski spółka ul. Puławska 15 02-515 Warszawa zamierza sprzedać prawo do nieruchomości położonej W przemkowie, ul. Akacjowa 7 Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Karpie

Karpie,dolnośląskie

105 000 zł62 m² 1 707,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni użytkowej 61,50 m2, położone na II piętrze w bloku. Typowy układ: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Lokal do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpie

Karpie,dolnośląskie

100 000 zł200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Witam, oferuję na sprzedaż okazjonalnie dom poniemiecki na wsi wraz z działką wokół domu (przestronne podwórko oraz ogród). Dom jest w dobrym położeniu, do remontu, dookoła budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpie

Karpie,dolnośląskie

130 000 zł200 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpie

Karpie,dolnośląskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Polecam do sprzedaży dom poniemiecki w okolicy Przemkowa. Dom wolnostojący położony na działce o pow. 0,11 ha, do remontu, ogrzewanie - piec węglowy, woda (bojler), okna drewniane.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij